info@inoin.lt
+370 6 787 3093

Atlikti darbai

„SAULĖS SONATOS“ NEGYVENAMOSIOS POILSIO PASKIRTIES PASTATAI – POILSIO NAMŲ SU KOMERCINĖMIS IR GYVENAMOSIOMIS PATALPOMIS KOMPLEKSAS KUDIRKOS G. 10 DRUSKININKAI. STATYBOS PROJEKTAS FA ir SOL pastatai Dalys: vandentiekio ir nuotekų šalinimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, šilumos gamybos ir tiekimo,

Read More

PREKYBOS PASKIRTIES PASTATAS. SANDELIS. GARIŪNŲ G. (KAD. NR. 0101/0067:172), VILNIUS. STATYBOS PROJEKTAS. Dalys: vandentiekio ir nuotekų šalinimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, šilumos gamybos ir tiekimo, elektrotechnikos, silpnos srovės, pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimo.

Read More

MOKSLO PASKIRTIES PASTATO ŠIRVINTŲ G. 82, VILNIUJE, REKONSTRAVIMO PROJEKTAS“ Dalys: vandentiekio ir nuotekų šalinimo, lauko vandentiekio ir nuotekų šalinimo, šildymo, vėdinimo, šilumos gamybos, elektrotechnikos, silpnos srovės, pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimo.

Read More

SANDĖLIO PASKIRTIES PASTATO (7.9) REKONSTRAVIMO IR PASKIRTIES KEITIMO Į GAMYBOS PASKIRTIES PASTATĄ (7.8), GELEŽINKELIO KELIO (8.3) GRIOVIMO SKLYPE DRAUGYSTĖS G. 19, VALČIŪNŲ K., JUODŠILIŲ SEN., VILNIAUS R. SAV. PROJEKTAS Dalys: vandentiekio ir nuotekų šalinimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo,

Read More

SC AKROPOLE , MASKAVAS STR. 257, RIGA (prekybos centras Akropolis Rygoje) Dalys: vėdinimo.

Read More

DAUGIABUČIAI GYVENAMIEJI NAMAS SU POŽEMINE AUTOMOBILIŲ SAUGYKLA AUKŠTAIČIŲ G.8, 10 SENAMIESČIO SEN., VILNIUJE, STATYBOS PROJEKTAS Dalys: vandentiekio ir nuotekų šalinimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, šilumos gamybos.

Read More

„MOKYKLA ŠVARIOJI G. 33, VILNIUS.REKONSTRAVIMO PROJEKTAS“ Dalys: Projekto valdymas, , vandentiekio ir nuotekų šalinimo, lauko vandentiekio ir nuotekų šalinimo, šildymo, vėdinimo, šilumos gamybos, pastato dujų sistemos, elektrotechnikos, silpnos srovės, pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimo.

Read More

GYDYMO PASKIRTIES PASTATŲ, ANTAKALNIO G. 59, VILNIUJE, REKONSTRAVIMO IR REMONTO PROJEKTAS Dalys: vandentiekio ir nuotekų šalinimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, šilumos gamybos ir tiekimo, elektrotechnikos, silpnos srovės, pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimo.

Read More